انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

31 پروژه آبرسانی روستایی خراسان رضوی به بهره ‌برداری رسید

در مراسمی با حضور وزیر اطلاعات و استاندار خراسان رضوی، 31 طرح آبرسانی به روستاهای خراسان رضوی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

در مراسمی با حضور وزیر اطلاعات و استاندار خراسان رضوی، 31 طرح آبرسانی به روستاهای خراسان رضوی مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

با حضور ” حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود علوی” وزیر اطلاعات و “علیرضا رشیدیان” استاندار خراسان رضوی، به طور هم‌زمان 31 پروژه آبرسانی روستایی استان با اعتبار 257 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
در این مراسم وزیر اطلاعات و استاندار خراسان رضوی در سخنانی، از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی به مردم شریف روستاهای استان قدردانی کردند.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی دراین مراسم گفت: برای انجام این پروژه‌ها در مجموع، بیش از 136 کیلومتر عملیات لوله‌گذاری خط انتقال و 152 کیلومتر شبکه توزیع اجرا شده، 11 باب مخزن ذخیره با حجم 9220 مترمکعب احداث گردیده و 11 حلقه چاه مورد حفر و تجهیز قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر افزون بر یک میلیون و 550 هزار نفر در قالب بیش از 570 هزار مشترک در 2 هزار و 445 روستا که 92 درصد جمعیت روستایی استان را شامل می‌شود، از خدمات این شرکت بهره‌مند هستند.
دانشگر به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این شرکت اشاره کرد و افزود: در راستای مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی وزارت نیرو برای شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی مبنی بر اجرای مجتمع‌های آبرسانی روستایی از منابع صندوق توسعه ملی، عملیات اجرایی 43 مجتمع آبرسانی اولویت دار با 724 روستا و بیش از 526 هزار نفر جمعیت تحت پوشش، در استان در حال اجراست
.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت