انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

6کیلومتر از آبرسانی به روستاهای حومه غربی دهدشت اجرایی شد

بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: تاکنون 6 کیلومتر از عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستاهای حومه غربی دهدشت در این شهرستان از تصفیه خانه سد کوثر اجرایی شده است.

حسینی پرورگفت: طرح مرحله نخست شامل 14 کیلومتر خط انتقال، بازسازی و مهندسی مجدد چهار کیلومتر شبکه توزیع در روستای صنوگان و احداث مخزن 100 متر مکعبی روستای کلگه برون است.

وی اعتبار اولیه این طرح را 20 میلیارد ریال و از محل صندوق توسعه ملی بیان کرد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری طرح آبرسانی، 50 میلیارد ریال است که در صورت تامین در نیمه دوم سال 96 به بهره برداری می رسد.
حسینی پرور عنوان کرد: در مرحله دوم روستاهای بلوط بنگان، سرچارمه و چشمه ذوالفقاری که هم اکنون فاقد آب لوله کشی هستند از آب بهداشتی برخوردار خواهند شد.
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: هم اکنون 24 روستا با جمعیتی بالغ بر 800 خانوار در حومه غربی دهدشت از تصفیه خانه سد کوثر تامین آب می شوند.
حسینی پرور اظهار کرد: با تکمیل و بهره برداری این طرح تعداد روستاهای برخوردار از آب تصفیه خانه سد کوثر در کهگیلویه به حدود 40 روستا با جمعیتی بیش از 2 هزار و 200 خانوار افزایش می یابد.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت