انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

90 درصد تجهیزات آبیاری مدرن ساخت ایران هستند

نخستین نمایشگاه بین المللی سیستم‌های آبیاری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور علیمراد اکبری معاون وزیر جهاد و دست‌اندرکاران و تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی‌اتینل در سالن کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن مهندس علیمراد اکبری معاون وزیر جهاد در مورد سیستم های آبیاری اعلام کرد که 90 درصد ماشین آلات ما تولید داخل هستند.

هم چنین در این نمایشگاه 91 موسسه داخلی و 8 موسسه خارجی شرکت کردند.

شرکت ها نمونه های ماشین آلات صنعتی خود را به نمایش گذاشتند که به میزان زیادی به بهبود کاهش مصرف آب کمک میکند.

 در این نمایشگاه عباس زارع مشاور وزیر جهاد کشاورزی به خبرنگار ما در جواب به سوال درباره تجهیزات و لوازم های مدرن گفت: در مورد مشکلات زمین های گفت برای حل مسئله مزارع با وسعت های کم جهاد کشاورزی از سال 94 طرح تدبیر آب کشاورزی را ارائه کرد. بر اساس این طرح یک سیستم خریداری میشود اما چند مزرعه را باهم آبیاری میکند. به این ترتیب هم هزینه آبیاری کاهش میابد هم با روش صحیح مهندسی میتوان مزارع را آبیاری کرد.

در این نمایشگاه همه موسسات شیرآلات سعی در رقابت تولیدات خود داشتند. انواع سری‌هایی شیلنگ‌هایی که میتوان برای کاهش مصرف آب از آنها در زمین های زراعی کمک گرفت.

محسن جمالیان، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله‌ و اتصالات پلی‌اتیلن در حاشیه افتتاح نمایشگاه گفت:  هدف از برگزاری این نمایشگاه توجه دادن مسئولان و تصمیم‌گیران کشور به بحران آب و امکان کنترل و مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی است.

زمان زاده، مدیر عامل آوند پلاست کرمان در رابطه با برگزاری اولین نمایشگاه سیستم های نوین آبیاری و صنایع وابسته گفت: نمایشگاه را بنده بسیار مثبت ارزیابی میکند.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت