انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

خدمات مشاوره ای در خصوص قراردادهای بانکی مخالف موازین قانونی

افرادی که قراردادهای بانکی آنها برخلاف موازین قانونی تنظیم و یا متصدیان بانکی در انجام محاسبات مالی، موازین قانونی را رعایت نکرده اند، می توانند از خدمات مشاوره ای حقوقی بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، بانک هایی که به دلیل تخلف در نحوه تنظیم قراردادها، میزان بیشتری از اندازه قانونی از طرف قرارداد، مطالبه کرده اند، طرف مدعی می تواند برای احقاق حقوق خود از خدمات مشاروه حقوقی بهره مند شود.

بر اساس این گزارش چنان چه در مواردی مانند این که بانک قبلا وجوهاتی اخذ کرده و شرکت را به هر ترتیب مجبور به پرداخت اصل و ود و تاخیر تادیه طبق محاسبات خود کرده و تصور شود مبالغ اخذ شده بر خلاف مصوبات شورای پول و اعتبار و بخشنامه های بانک مرکزی است و قصد بازپس گیری مبالغ مذکور وجود داشته باشد ، فرد می تواند حقوق خود را از روش های قانونی مطالبه کند.

افراد در مواردی مشابه مسئله فوق برای بهره گیری از خدمات مشاوره ای می توانند با شماره تلفن 09122998628 و یا 09122772126 آقای ابراهیمی تماس بگیرند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت