انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

معاملات پلی پروپیلن ها زیر ذره بین

امروز معاملات پلی پروپیلن ها پس از تعطیلی روز یکشنبه در شرایط آرامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، به این ترتیب برخی از گریدها با افزایش اندک تقاضا روبه رو شدند و برخی دیگر نیز روندی معمولی داشتند.

 

پلی پروپیلن نساجی SF۰۶۰ پتروشیمی پلی نار به میزان یک هزار تن عرضه و ۱۲۸۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۸۲ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۲۸۹ تومان رقم خورد.

 

پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۲R نویدزرشیمی هم به میزان ۱۰۰۸ تن عرضه و ۹۴۵ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه مورد معامله قرار گرفت.

 

در همین حال عرضه ۱۴۷ تنی پلی پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲C این مجتمع ۴۹۳۵ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۸۷۰ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۲۵۷ تومان رقم خورد.

 

عرضه ۲۰۲۴ تنی پلی پروپیلن نساجی C۳۰S پتروشیمی مارون هم ۱۱۲۲ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۳ هزار و ۲۸۲ تومان مورد معامله قرار گرفت. با این حال پلی اتیلن سنگین بادی BL۳ و پلی اتیلن سنگین لوله CRP۱۰۰N این مجتمع با تقاضایی بیش از عرضه روبه رو شدند، به طوری که عرضه ۸۸۰ تنی پلی اتیلن سنگین بادی BL۳ به میزان ۱۳۶۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۰۸ تومان و میانگین خرید آن هم ۳ هزار و ۸۶۶ تومان بود.

 

همچنین عرضه ۶۶۰ تنی پلی اتیلن سنگین لوله CRP۱۰۰Nپتروشیمی مارون هم ۲۲۲۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه ین کالا ۴ هزار و ۲۹ تومان و میانگین خرید آن هم ۴ هزار و ۳۲۵ تومان رقم خورد.

 

به این ترتیب امروز پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۲R نویدزرشیمی، پلی پروپیلن نساجی C۳۰S پتروشیمی مارون و تولوئن دی ایزو سیانات (TDI) پتروشیمی کارون وارد سیستم مچینگ شدند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت