انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

ابلاغ 643 کیلومتر لوله‌گذاری برای پوشش فاضلاب در تهران

مدیر امور بازرگانی و قراردادهای شرکت فاضلاب تهران گفت: در سال جاری بالغ بر 643 کیلومتر لوله گذاری برای پوشش فاضلاب در مناطق مختلف تهران به ازرش 2 هزار و 864 میلیارد ریال، ابلاغ شده است.

مدیر امور بازرگانی و قراردادهای شرکت فاضلاب تهران گفت: در سال جاری بالغ بر 643 کیلومتر لوله گذاری برای پوشش فاضلاب در مناطق مختلف تهران به ازرش 2 هزار و 864 میلیارد ریال، ابلاغ شده است.

پژمان مهاجری در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه شرکت فاضلاب تهران، دراجرای پروژه های فاضلاب شهری فاقد بودجه عمرانی است، اظهار کرد: اعتبارات کلیه پروژه های تعریف شده و قابل اجرا، از محل بودجه اعتبارات جاری تامین می شود.

وی با بیان اینکه امسال به منظور شفافیت در اجرای پروژه های شرکت فاضلاب تهران، بیش از 100 پیمانکار در مناقصات شرکت کرده اند، تاکید کرد: در سال جاری بالغ بر 61 پیمانکار در بخش لوله گذاری فاضلاب تهران و 29 پیمانکار در پروژه های متفرقه فاضلاب تهران، در مناقصات شرکت داشته اند.

به گفته مدیر امور بازرگانی و قراردادهای شرکت فاضلاب تهران هیئت مدیره شرکت فاضلاب تهران به هیچ وجه زیر بار ترک تشریفات مناقصه نخواهد رفت و به منظور شفافیت در اجرای پروژه ها، مناقصات برگزار می شود به نحوی که در حال حاضر حدود 100 پیمانکار در مناقصات شرکت داشته اند.

وی در خصوص نظارت بر اجرای عملیات لوله گذاری در خطوط اصلی شبکه فاضلاب شهر تهران، گفت: نظارت بر اجرای پروژه فاضلاب شهر تهران، طبق ضوابط و قوانین جاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صورت می گیرد. ضمن اینکه پیمانکار برنده مناقصه نیز بر اساس ضوابط و قوانین ابلاغی شرکت نسبت به اجرای پروژه به صورت مهندسی وارد عمل می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت