انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان عمان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان عمان، از 9 تا 12 فروردین ماه سال 1395 در شهر مسقط، پایتخت عمان برگزار می شود.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان عمان، از 9 تا 12 فروردین ماه سال 1395 در شهر مسقط، پایتخت عمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن (ippfa.ir)، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان عمان با حضور پاویون هایی از کشورهای؛ آلمان، ایتالیا، ترکیه، چین، هند، تایوان، کویت، مصر و ایران برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، از فعالان بخش های مختلف صنعت ساختمان مانند؛ کاش و سرامیک، سنگ، سیمان، شیشه، در و پنجره، لوله و پروفیل، مواد شیمیایی ساختمان، بتن، و فراورده های بتنی، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات ساخنمانی، آجر، ساندویچ پنل، یراق آلات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، خدمات فنی و مهندسی و… دعوت شده است تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

این نمابر با اشاره به دوره گذشته نمایشگاه، عنوان کرده است: بر اساس نظر سنجی انجام شده 90 درصد از شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور داشتند، آن را موفق ارزیابی کرده اند.

همچنین میزان مبادلات تجاری ایران با عمان در سال 1393 بیش از 400 میلیون دلار ذکر شده است که نسبت به دوره گذشته یعنی سال 1392 بیش از 60 درصد رشد را نشان می دهد. علاوه بر این دولت عمان برای دو سال آینده نزدیک به 56 میلیارد دلار برای پروژه های زیربنایی، زیرساخت و ساخت و ساز خود اختصاص داده است.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره تلفن های 77470204 و 77426062 مجری این نمایشگاه تماس بگیرند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت