انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

ساخت یک مجتمع جدید پلی پروپیلن در کره جنوبی

شرکت مشترک پتروشیمی هانوا توتال (HTC) یک واحد تولید پلی‌پروپیلن در دایسان کره‌جنوبی راه‌اندازی می‌کند

شرکت مشترک پتروشیمی هانوا توتال Hanwha Total (HTC) در حال راه‌اندازی یک خط تولید پلی‌پروپیلن جدید در مجتمع یکپارچه پالایش و پتروشیمی یکپارچه دایسان کره‌جنوبی است به‌طوری‌که 60 درصد به ظرفیت تولید این مجتمع که ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 100 هزار تنی دارد، می‌افزاید.

همزمان، راه‌اندازی چهارمین کوره پروپان، ظرفیت تولید اتیلن را با 10 درصد افزایش به سالانه یک میلیون و 500 هزار تن می‌رساند.

این پروژه‌ها با موفقیت و در زمان مقرر و با بودجه اختصاص یافته تکمیل شد.

هانوا توتال یک میلیارد و 300 میلیون دلار به طرح‌های افزایش ظرفیت تولید مجتمع پالایشی و پتروشیمی دایسان اختصاص دادند.

همچنین هانوا توتال بخش عمده پروپان به عنوان مواد اولیه را از ایالات متحده آمریکا وارد می‌کنند.

خط تولید جدید پلی‌پروپیلن با ظرفیت تولید سالانه 400 هزار تن، مجتمع پالایش و پتروشیمی دایسان را برای تامین بازار‌ کره‌جنوبی، بازارهای صادراتی به‌ویژه چین را تقویت می‌کند.

این شرایط امکان تولید کالاهای با دوام و ارزش افزوده بالا را برای کاربردهای ویژه مانند لوله‌های مخصوص گرمایش از کف و قطعات خودرو فراهم و به کاهش وزن وسایل نقلیه کمک می‌کند.

هانوا توتال همچنین خط تولید ترکیبات جدید پلی‌پروپیلن-2 را در مجتمع دانگگان (Dongguan) در جنوب چین راه‌اندازی کرده است، به‌طوری که امکان مشارکت با مشتریان خود برای تولید پلیمرهای بازیافتی را فراهم و این شرکت مشترک به تحقق هدف تولید 30 درصدی پلیمرهای بازیافتی توتال تا س 2030 میلادی کمک می‌کند.

مجتمع پالایشی و پتروشیمی دایسان یکی از شش مجموعه یکپارچه کلاس جهانی توتال و دارایی راهبردی برای هر دو سهامدار (هانوا توتال) است.

این مجتمع دارای یک واحد جداکننده میعانات گازی منعطف، یک واحد کراکر بخار رقابتی، واحدهای تولیدکننده پلیمرها، استایرن و آروماتیک است.

گروه هانوا که در سال 1952 میلادی تاسیس شد، در طیف وسیعی از مشاغل گسترده در صنایع تولید، ساخت و ساز، امور مالی، خدمات و صنعت اوقات فراغت فعالیت می‌کند.

گروه هانوا تا 31 دسامبر سال 2020 میلادی دارای 80 شرکت داخلی وابسته و 469 شبکه جهانی است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت