انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، ساخت و ساز و تأسیسات ازبکستان

ششمین دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، ساخت و ساز و تأسیسات ازبکستان، شهریور 1395 در شهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، ششمین دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، ساخت و ساز و تأسیسات ازبکستان، 31 شهریور الی 2 مهرماه 1395 در شهر تاشکند ازبکستان و با حمایت و مشارکت اتاق بازرگانی و صنایع ازبکستان، سازمان ها و تشکل های مرتبط برگزار می شود.

شایان ذکر است که ازبکستان از طریق صدور گاز، شرکای مهمی چون سوریه و چین دارد. آن ها همچنین با کشورهای اروپایی هم داد و ستد قابل توجهی دارند و دقیقا به همین دلیل است که مبادلات تجاری این کشور بر حسب داشته های شان، قابل توجه است. ازبکستان به واسطه برخورداری از راه آهن، جایگاه ترانزیتی در میان کشورهای دیگر دارد و با ارسال کالاهای کشورهای همسایه به کشورهای اروپایی درآمدی را از این منبع کسب می کند.

این کشور با نزدیک به 30 میلیون نفر جمعیت یکی از اقتصادهای درحال توسعه در منطقه است؛ همچنین میزان مبادلات تجاری ایران و ازبکستان در سال 1394 بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران بالغ بر 250 میلیون دلار است و نزدیک به 150 شرکت ایرانی در حال فعالیت در این کشور می باشند.

همچنین علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره های 02177426062-02177470204 و یا ایمیل [email protected] (خانم بیات) تماس بگیرند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت