انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

معاملات جذاب پی وی سی ها در تالار پتروشیمی

معاملات محصولات پلیمری در اولین روز ماه رمضان با رونق برای پی وی سی ها روبه رو شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران ،بازار پی وی سی ها همچنان با افزایش تقاضا و رونق روبه رو است، به طوری که گرید ۶۵ پتروشیمی اروند که به میزان ۹۹۰ تن عرضه شده بود، ۲۸۱۶ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۲ هزار و ۵۵۳ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۲ هزار و ۹۹۳ تومان رقم خورد.

 

پی وی سی گرید ۶۵ بندرامام هم امروز به صورت سلف و با حجم ۲۹۹۲ تن عرضه شد که ۶۶۶۶ تن تقاضا داشت، میانگین نرخ خرید این کالا ۲ هزار و ۸۳۳ تومان بود.

 

با این حال حجم تقاضا برای پلی اتیلن های سبک فیلم پتروشیمی بندرامام کاهش یافت، به طوری که عرضه ۱۵۰۰ تنی گرید ۰۰۷۵ به میزان ۳۰۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۶۶۲ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۸۲۰ تومان رقم خورد.

 

همچنین در این روز پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری پتروشیمی تندگویان نیز معاملاتی با رونق را سپری کردند، به طوری که عرضه ۱۵۱۸ تنی گرید ۷۸۱ با ۳۹۳۸ تن تقاضا روبه رو شد، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۴۸ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۳۱۱ تومان رقم خورد. گرید ۷۳۲ هم ۱۱۰ تن تقاضا و ۶۸۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۲ هزار و ۹۵۷ تومان و قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۲۵۳ تومان رقم خورد.

 

در همین حال گرید ۸۲۱ پتروشیمی تندگویان هم ۲۰۰۲ تن عرضه و ۲۶۶۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۱۹۹ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۳۰۹ تومان بود.

 

امروز همچنین پلی استایرن های معمولی و مقاوم و پلی اتیلن های ترفتالات نساجی پتروشیمی تندگویان هم روز خوبی را از نظر حجم معاملات سپری کردند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت