انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نصب بیش از نه هزار انشعاب پلی اتیلن و فولادی در استان زنجان

در سال 94 بیش از نه هزار و 32 انشعاب پلي اتيلن و فولادي در استان زنجان نصب شده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تاکنون 280 هزار و 341 مشترک در سطح استان داریم که 260 هزار و 682 مشترک خانگی، 18 هزار و 702 مشترک عمومی، 957 مشترک صنعتی است.

 

سید سعید عسگریان افزود: در حال حاضر 99.4 درصد خانوارهای شهری و 61درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز بهره مندند که با گازرسانی به شهر نور بهار در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل با همت و تلاش کارکنان زحمت کش شرکت گاز زنجان همه خانوارهای شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می شوند.

 

وی با بیان اینکه در سال 94 بیش از نه هزار و 32 انشعاب پلی اتیلن و فولادی نصب شده است اظهار داشت: خطوط پلی اتیلن نیز جهت گاز رسانی در سطح استان به متراژ 292 کیلومتر و خطوط فولادی به متراژ 68 کیلومتر انجام شده است.

 

عسگریان با اشاره به اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان بر اهتمام ویژه این شرکت در امر گازرسانی به روستاهای فاقد گاز طبیعی ،خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی گاز رسانی و تزریق گاز به 45 روستای استان زنجان پایان یافته است.

 

وی افزود: با برنامه ریزی های بعمل آمده و تلاشهای بی وقفه همکاران، اجرای خطوط فولادی و پلی اتیلن در سطح استان، افزایش حجم عملیات نسبت به سال گذشته در جهت ارتقا توسعه شبکه و ارتقا خطوط زیر ساختی تکمیل خطوط شبکه گاز رسانی روستاهای سطح استان و همچنین افزایش آگاهی پرسنل در زمینه سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه جهت دستیابی به اهداف کلی سازمان از برنامه این واحد برای سال 95 است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت