انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نمایشگاه بین المللی تخصصی انرژی، صنعت برق و آب عمان

نمایشگاه بین المللی تخصصی انرژی، صنعت برق و آب عمان از تاریخ 3 الی 5 خردادماه در مسقط، پایتخت عمان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن، نمایشگاه بین المللی تخصصی انرژی، صنعت برق و آب عمان از تاریخ 3 الی 5 خردادماه در مسقط، پایتخت عمان و با حضور پاویون هایی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، اتریش، بحرین، بلژیک، مصر، ایران، ژاپن، اردن، عمان و امارات برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است کهمیزان مبادلات تجاری ایران با عمان در سال 1393 بالغ بر 400 میلیون دلار می باشد که نسبت به سال 1392 بیش از 60 درصد رشد را نشان می دهد که قابل توجه است؛ همچنین دولت عمان برای دو سال آینده خود نزدیک به 56 میلیارد دلار جهت پروژه های زیربنایی، زیرساخت و ساخت در بخش انرژی، برق و آب اختصاص داده است.

این کشور به عنوان یک کشور بی طرف و دارای امنیت کامل سیاسی و اقتصادی که بخش اعظم کالاهای خود را از کشورهای همجوار وارد نموده و دروازه ورود به آفریقا می باشد و با توجه به هم مرز بودن با کشورمان، فرصتی ویژه و استثنایی راجهت پذیرش کالاهای ایرانی دارد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 77470204 و 77426062 و یا ایمیل [email protected] (شرکت بین المللی همایش سازان پیشگام – خانم میترا بیات) تماس بگیرند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت