انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

٧٢ هزار هکتار پروژه آبیاری تحت فشار در اسفندماه افتتاح می‌شود

معاون وزیر جهاد کشاورزی از افتتاح ٧٢ هزار هکتار پروژه‌های آبیاری تحت فشار در اسفندماه جاری خبر داد.

علی مراد اکبری امروز در نشستی خبری از افتتاح ٧٢ هزار هکتار پروژه‌های آبیاری تحت فشار در اسفند ماه خبر داد و گفت: این طرح شامل ٣ هزار و ٩١٣ پروژه با اعتباری بالغ بر ١١٧٠ میلیارد تومان آماده افتتاح است.

وی تصریح کرد: ٣٠ تا ٣۵ درصد از پول این پروژه‌ها توسط خود مردم تأمین شده است.

اکبری اضافه کرد: بنابراین امسال برنامه ٨٠ هزار هکتار پروژه‌های آبیاری تحت فشار به طور ١٠٠ در صد تحویل داده شده که اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح‌ها ۴٠ میلیون یورو (١١۵٠ میلیارد تومان) بوده که ١۶ میلیون یوروی آن تاکنون تخصیص یافته و باقی نیز به مرور و هفتگی در حال تخصیص است تا ما بدهی بخش خصوصی را پرداخت کنیم.

وی افزود: بابت پروژه‌های تحت فشار آبیاری ٧٠٠ تا ٨٠٠ میلیون تومان بدهی به بخش خصوصی داریم که باید تسویه کنیم؛ فکر می‌کنم ما حداکثر در ماه‌های ابتدایی سال آینده بتوانیم این بدهی را تسویه کنیم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: همچنین در این حوزه ١٢٠ هزار هکتار کار در دست اجرا داریم تا کسانی که بعد از ما روی کار می آیند، آن را ادامه دهند.

 

منبع: مهر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت