انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پنجاه و هشتمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

پنجاه و هشتمین جلسه هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 24 خرداد1400 از ساعت 9 الی 11 در محل انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در ابتدای این نشست نامه های دریافتی از سوی دو واحد مبنی بر درخواست بازبینی سهمیه بهین یاب بررسی و مقرر گردید از سوی انجمن نامه ای با موضوع فوق به وزارت صمت ارسال گردد

در ادامه این نشست درخواست های بازرسی خارج از نوبت و همچنین درخواست عضویت واحدهای متقاضی از سوی هیأت مدیره انجمن مورد بررسی قرارگرفت که نتایج آن از طریق دبیر انجمن به واحدهای مزبور اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین در خصوص برگزاری مجمع عمومی انجمن ، پس از بررسی های بعمل آمده مقرر گردید مجمع عمومی عادی و فوق العاده انجمن که بهمراه انتخابات هیأت مدیره تشکیل خواهد شد در تاریخ 21 تیرماه 1400 در محل هتل المپیک تهران برگزار و در همین راستا آگهی دعوت نامه مجمع از طریق روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات منتشر گردد .

گفتنی است ، در همین رابطه به جهت دعوت از علاقمندان برای اعلام آمادگی کاندیداتوری انتخابات هیأت مدیره ، ارائه مدارک و مستندات این امر در روزهای آتی از سوی روابط عمومی انجمن ، به اطلاع اعضای محترم خواهد رسید.

شایان ذکراست ، طبق درخواست معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی مبنی براعلام اسامی واحدهای تولیدی غیرفعال ، مقرر گردید اسامی این واحدها پس از بررسی و تایید هیأت مدیره به معاونت متبوع اعلام گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت