انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پنجاه و یکمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

پنجاه و یکمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه19 آبان از ساعت 9 الی11 به صورت مجازی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، درابتدای این نشست و در مطالب پیش از دستور جلسه در خصوص وضعیت قیمت های پایه مواداولیه پتروشیمی و همچنین قیمت های پیشنهادی لوله های پلی اتیلن از سوی برخی از تولیدکنندگان ، بحث و تبادل نظر شد.

 

در ادامه این نشست ، قرارداد کلی پیشنهادی از سوی انجمن بمنظور خرید لوله های پلی اتیلن ، جهت شرکت های آب و فاضلاب کشور و جهادکشاورزی ، مورد بررسی و تبادل نظر قرارگرفت و پس از انجام اصلاحات لازم مقرر گردید که قرارداد مذکور به ارگان های مزبور ارسال گردد.

 

همچنین در ادامه این جلسه ، در خصوص جلسه برگزار شده در معاونت آب و خاک جهادکشاورزی با موضوع وضعیت رتبه بندی لوله های آبرسانی و سایر تجهیزات ، توضیحاتی از سوی مهندس علیرضا صحاف امین رییس کمیته استاندارد انجمن و مهندس دربندی دبیر انجمن، ارائه گردید.

 

در ادامه توسط رییس کمیته استاندارد انجمن ، پیرامون وضعیت استانداردسازی مواداولیه مورد استفاده در لوله های آبیاری استاندارد ملی 7607 و مذاکرات انجام شده با پتروشیمی ها و روند اجرای کار ، توضیحاتی ارائه شد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت