انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

چهل و نهمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

چهل و نهمین نشست هیأت مدیره انجمن روز شنبه 22 شهریور در محل انجمن با حضور تمامی اعضای هیأت مدیره از ساعت 10الی12 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن،درابتدای این نشست و در مورد مطالب پیش از دستور ، توسط مهندس زمانزاده در مورد مصاحبه با روزنامه دنیای اقتصاد توضیحاتی ارائه گردید.

در ادامه توسط مهندس علیرضا صحاف امین رییس کمیته استاندارد انجمن در مورد جلسه بازنگری استاندارد 1-14427 در محل صنایع پتروشیمی توضیحاتی بیان گردید که براین اساس در بازنگری جدید استاندارد مواد PE100 تنها به صورت مشکی به اتفاق آرا مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین در مورد پیگیری تأسیس آزمایشگاه مرجع انجمن توضیحاتی توسط مهندس علیرضا صحاف امین بیان شد براین مبنا که همکاری با پژوهشگاه به دو صورت می باشد که در حالت اول با مدیریت پژوهشگاه و در مدل دوم در محل مرکز رشد با مدیریت انجمن امکان پذیر است که براین اساس ، مدل دوم مورد تایید انجمن بوده و در حال پیگیری می باشد.

لازم به ذکراست در این نشست، با توجه به افزایش قیمت های مواداولیه در خصوص تعدیل در قراردادهای شرکت های عضو انجمن نامه ای بااین موضوع به جهت ارسال به دکتر نوبخت ،ریاست سازمان برنامه و بودجه تهیه و تنظیم گردید.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت