انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اطلاعیه تاسیس مرکز تجاری محصولات صادراتی ایران در نایروبی – کنیا

موسسه آتیه داران روماک در نظر دارد نسبت به تاسیس مرکز تجاری در نایروبی - کنیا بمنظور بازار یابی و فروش محصولات ایرانی درکنیا،بروندی،کومور،مالاوی،موریس،رواندا،سیشل ،اریتره،اتیوپی،لیبی،ماداگاسکار ،اوگاندا،سودان،سوازیلند،زامبیا،زیمباوه ،کنگوکینشازا،جیبوتی و مصر اقدام نماید.

با توجه به وجود پتانسیلهای  صادراتی  کشور در زمینه کالاها و خدمات  فنی و مهندسی به کشورهای  شرق آفریقا  به اطلاع میرساند موسسه آتیه  داران روماک در نظر دارد  نسبت به  تاسیس  مرکز تجاری در نایروبی – کنیا بمنظور بازار یابی و فروش محصولات  ایرانی درکشور فوق و همچنین کشورهای عضو کومسا(شامل بروندی،کومور،مالاوی،موریس،رواندا،سیشل ،اریتره،اتیوپی،لیبی،ماداگاسکار ،اوگاندا،سودان،سوازیلند،زامبیا،زیمباوه ،کنگوکینشازا،جیبوتی، مصر) اقدام نماید . 

علاقه مندان جهت بازار یابی و فروش محصولات خود  توسط موسسه فوق در منطقه مذکور و همچنین کسب اطلاعات کاملتر با شماره تلفن : 77492120-021 و 86085811  -021  سرکار خانم  نعمتی تماس برقرار نمایند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.