انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اقدامات خوبی برای کاربردی کردن پژوهش ها در صنعت پتروشیمی انجام شده است

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: رویکرد ما در عرصه تحقیق و توسعه باید ملی و در جهت هم افزایی و توسعه بیشتر صنعت پتروشیمی باشد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ اسماعیل قنبری در جمع مدیران مراکز پژوهش و فناوری مجتمع های پتروشیمی کشور با بیان اینکه زیرساخت های بخش تحقیق و پژوهش اماده است، افزود: هرچند اقدامات خوبی در جهت کاربردی کردن پژوهش در صنعت پتروشیمی انجام شده اما برای رشد و توسعه و پیشرفت کشور لازم است دستاورد های این حوزه در اختیار همه بخش ها اعم از دولتی و خصوصی قرار گیرد .

وی گفت: ما در سالهای گذشته طی تفاهمنامه ها و قراردادهایی دانشگاهها را وارد بخش تحقیق و توسعه کردیم و امروز بخش تحقیق و توسعه صنعت پتروشیمی یکی از مهمترین ها است .

قنبری با بیان اینکه در عرصه تحقیق و توسعه با همه بخش ها قرارداد امضا می کنیم افزود : اخیرا تفاهمنامه ای را با شرکت اسپک در حوزه کاتالیست ها امضا کردیم که می تواند سراغاز فعالیت خوب در تحقیق و توسعه کشور باشد .

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت