انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک امارات

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک، مواد اولیه و بسته بندی امارات از 3 تا 16 اسفند ماه سال جاری در شارجه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک، مواد اولیه و بسته بندی امارات با حضور غرفه گذاران در صنایع مرتبط و بازدیدکنندگان تخصصی در شارجه امارات برگزار می شود.

در دوره گذشته این نمایشگاه، 250 غرفه دار از 21 کشور دنیا در فضایی حدود 15 هزار متر مربع شرکت داشتند که  8 هزار نفر متخصص و تاجر از آن بازدید کردند.

با توجه به بازارها صنعتی در حال رشد شورای همکاری خلیج فارس، از این بازار به عنوان فرصتی مناسب برای صادرات دوباره کالاهای ایران نام برده شده است.

همچنین در نمابر ارسالی به انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، میزان مبادلات تجاری ایران و امارات نزدیک به 14 میلیارد دلار در سال ذکر شده است.

این کشور در سال نزدیک به 15 میلیارد دلار محصولات شیمیایی و پتروشیمی از دنیا وارد می کند.

علاقمندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند تا تاریخ 30 آذر ماه 1394 اقدام کنند و یا برای کسب اطلاعت بیشتر با شماره های 77426062 و 77470204، شرکت بین المللی همایش سازان پیشگام، خانم خدابخش نژاد مسئول پروژه تماس بگیرند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت