انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

بیست و هشتمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار گردید

امروز دوشنبه 26فروردین 98 بیست و هشتمین نشست هیأت مدیره انجمن در محل انجمن برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، در نخستین جلسه هیأت مدیره در سال 98 مسائل گوناگونی از قبیل آموزش استان ها ، جلسات تدوین استاندارد، پرسشنامه خوداظهاری رتبه بندی و مسائل دیگر مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

گفتنی است در ابتدای این نشست توسط مهندس علیرضا صحاف امین ، مسئول کمیته استاندارد انجمن گزارشی در پیرامون روند تدوین پرسشنامه رتبه بندی نوارهای آبیاری ، ارائه گردید و همچنین در خصوص دوره آموزشی استانها نیز بحث و تبادل نظر انجام شد.

در ادامه این نشست متن تفاهم نامه ای با موضوع همکاری انجمن و مجری طرح انتقال رودخانه های مرزی وزارت جهادکشاورزی در راستای نظارت انجمن بر کیفیت لوله های پلی اتیلن خریداری شده در طرح انتقال رودخانه های مرزی ، توسط مهندس مهدوی ارائه گردید که مقرر شد پس از مطالعه و اجماع نقطه نظرات توسط اعضای هیأت مدیره ، طی نشستی مشترک با مسئولان ارگان مذکور ، این تفاهم نامه به امضای طرفین برسد.

همچنین مقرر گردید تا با موضوع ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های نمایشگاهی و آموزشی انجمن ، نشستی مشترک باحضور هیأت مدیره و دبیراتاق بازرگانی ایران برگزار گردد.

همچنین مقرر شد در خصوص کاهش درصد مالیات عملکرد اعضای انجمن با اتاق بازرگانی ایران رایزنی های لازم انجام شود.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت