انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

زمینه های همکاری با سایر کشورها جهت بهبود روابط اقتصادی ایران

مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی ، در راستای بهبود روابط اقتصادی ایران و سایر کشورها، طی نامه ای به دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، خواستار دریافت زمینه های همکاری از سوی واحدهای صنعتی تحت پوشش شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، در نامه پروین نباتی،  مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی به بابک دیانت پی، دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن آمده است:

همانگونه که مستحضرید در راستای بهبود روابط اقتصادی ایران و سایر کشورها، خوشبختانه در ماه های اخیر سفرهای متعددی از سوی هیأت های بلند پایه و کمیسیون های مشترک اقتصادی بین ایران و سایر کشورها صورت گرفته است. اگرجه این دفتر در جلسات مختلف با سازمان توسعه تجارت ایران درخواست برنامه زمانی این سفرها و کمیسیون های مشترک را داشته ولیکن با توجه به برخی امور از جمله ضرب الاجل بودن سفرهای مقامات عالی رتبه، هماهنگی با آن انجمن/سندیکا و نهایتاً واحدهای صنعتی مرتبط، جهت دریافت زمینه های همکاری با محدودیت زمانی مواجه شده و همین امر باعث می گردد که حداکثر بهره برداری از این رویدادهای مهم اقتصادی حاصل نگردد. با توجه به اهمیت توسعه روابط بین الملل، افزایش صادرات، انتقال تکنولوژی، تولید مشترک (J.V) و تولید تحت لیسانس و سایر موارد مرتبط، در این برهه زمانی برای کشور، مقتضی است دستور فرمائید مراتب به کلیه واحدهای صنعتی تحت پوشش اعلام و در صورت وجود هر نوع همکاری و مذاکره مراتب طبق جدول ذیل تکمیل و حداکثر تا تاریخ 1395/03/05 از طریق شماره نمابر 81762247 به این دفتر ارسال گردد.

 

فهرست قراردادها، مذاکرات و تفاهم نامه های شرکت ها و انجمن های ایرانی با سایر کشورها

 

ردیف

طرف ایرانی

نام و کشور طرف خارجی

عنوان پروژه / موضوع همکاری

وضعیت قرارداد / نوع سند همکاری

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت