انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

عرضه های پتروشیمی لرستان در بورس کالای ایران آغاز می شود

برای اولین بار طی هفته آینده پتروشیمی لرستان دو محصول پلی اتیلن سنگین تزریقی و سبک خطی خود را در تالار محصولات چندکالایی بورس کالا عرضه می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، براساس اطلاعیه منتشر شده در سایت رسمی بورس کالای ایران، به اطلاع کلیه فعالان بازار می رساند پلی اتلین سنگین و سبک خطی تولیدی شرکت پتروشیمی لرستان، پس از بررسی مدارک و مستندات و طرح موضوع در یکصد و پنجاه و دومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۲/۴/ ۹۵ مورد پذیرش قرار گرفت و قرار است طی هفته آتی در تالار محصولات پتروشیمی محصولات خود را به فروش برساند.

 

این شرکت پتروشیمی محصول پلی اتلین سنگین تزریقی خود را با دو گرید ۶۲۱۰۷ و ۵۴۴۰۴ به بورس کالا خواهد آورد که محصولات بیشتر در ساختن درب بطری سازی و سطل زباله مورد استفاده قرار می گیرد.

 

همچنین محصول سبک خطی با گرید ۲۲۴۰۳ که موارد مصرف آن بیشتر در تولید فیلم و کشاورزی هست که معاملات خود را از هفته آینده در تالار نقره ای آغاز خواهد کرد.

 

عرضه این محصولات که توسط کارگزاری سهم آشنا صورت خواهد گرفت، طبق امیدنامه ۱۰۰ هزار تن خواهد بود.

 

از مزیت های عرضه این محصول در بورس کالا می توان به تولید کم آن با توجه به مصرف بالای این محصول اشاره کرد که پیش بینی می شود با تقاضای خوبی رو به رو شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت