انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

55 درصد شبکه فاضلاب تهران تکمیل شد

مدیرعامل شركت فاضلاب تهران از پیشرفت بیش از ٥٥ درصدی طرح فاضلاب تهران و تكمیل آن در منطقه هشت شهرداری تا نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن به نقل از شرکت فاضلاب تهران، «اصغر ریاضتی» با اعلام این خبر افزود: نزدیک به ٣٢٣ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در منطقه هشت شهرداری تهران با پهنه یک هزار و 322 هکتار، طراحی شده که تاکنون ٣٢٠ کیلومتر شبکه اصلی و فرعی در آن اجرا شده است.

وی گفت: انجام لوله‌گذاری فاضلاب از اندازه‌های ٢۵٠ تا 1800 میلیمتری از جنس پلی‌اتلین دوجداره، تکمیل و رفع انفصال های خطوط اصلی در محدوده منطقه هشت و نصب انشعاب فاضلاب به تعداد ۴٢ هزار رشته در این منطقه از اقدام های صورت گرفته در این پروژه است.

به گفته ریاضتی، پروژه جمع‌آوری فاضلاب نیمه نخست امسال در این منطقه کامل می شود و به بهره برداری می رسد.

طرح فاضلاب تهران با اهدافی مانند حفاظت از محیط زیست، ارتقای سطح بهداشت عمومی، جلوگیری از آلودگی منابع آب زیرزمینی، تبدیل هزینه‌های سنگین درمان به هزینه‌های اندک پیشگیری از سال ١٣٧۴ در گستره‌ای به مساحت ٧٠ هزار هکتار در مناطق ٢٢گانه تهران و برای پوشش ١١ میلیون نفر از جمعیت این شهر آغاز به کار کرد.

در این طرح طبق برنامه بیش از 9 هزار کیلومتر ساخت شبکه جمع‌آوری و ٧۶ کیلومتر تونل فاضلاب‌رو در پروژه اجرا می شود.

این طرح با پیش‌بینی اعتباری افزون بر ٢٠ هزار میلیارد تومان به قیمت سال 1392 در دست اجراست و با پایان آن بیش از٩٠٠هزار انشعاب فاضلاب و ٢٢ واحد تصفیه‌خانه اجرا می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت